KONST / Litografier / Färglitografi 14499132
nr 1449 9132
BG Karlsson
(f. 1954), Sverige
Signerad, numrerad 10/50. Färglitografi. Bladets mått: 42x59cm, oramad, oramat löst blad
Bengt Göran BG Karlsson, svensk bildkonstnär född 1954.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:17:46
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)